Saltar apartados

Directori PDI

 

Agüero Castillo, Marco Antonio

Telèfon: 965903400; Extensió: 2664

e-mail: ma.aguero@ua.es

Despatx: 0025PB017

 

Antón Baeza, Antonio Jesús

Telèfon: 965903400; Extensió: 2179

e-mail: a.anton@ua.es

Despatx: 0034P1016

 

Conca Flor, Francisco José

Telèfon: 95903400; Extensió: 3153

e-mail: francisco.conca@ua.es

Despatx: 0031PB019

 

De Juana Espinosa, Susana Amalia

Telèfon: 965903400; Extensió: 3014

e-mail: susana.espinosa@ua.es

Despatx: 0031PS036


Ferrero Roselló, Luis Miguel

Telèfon: 965903400; Extensió: 3155

e-mail: lm.ferrero@ua.es

Despatx: 0031PB021


García Bravo, Daniel

Telèfon: 965903400; Extensió: 3155

e-mail: daniel.garcia@ua.es

Despatx: 0031PB021


García Lillo, Francisco

Telèfon: 965903400; Extensió: 2536

e-mail: f.garcia@ua.es

Despatx: 0031PS030


González Herreros, Ester

Telèfon: 965903400; Extensió: 2508

e-mail: ester.gonzalez@ua.es

Despatx: 0034P2051


Lafont Deniz, Rafael

Telèfon: 965903833

e-mail: rafael.lafont@ua.es

Despatx: 0034P1066


Llopis Vañó, Francisco

Telèfon: 965903400; Extensió: 2863

e-mail: francisco.llopis@ua.es

Despatx: 0031PS039


López Gamero, María Dolores

Telèfon: 965903400; Extensió: 3052

e-mail: md.lopez@ua.es

Despatx: 0031PS040

 

Manresa Marhuenda, Encarnación

Telèfon: 965903400; Extensió: 3274

e-mail: encarnacion.manresa@ua.es

Despatx: 0031PS027


Marhuenda Pitarch, Vicente Antonio

Telèfon: 965903400; Extensió: 3161

e-mail: vicente.marhuenda@ua.es

Despatx: 0031PB013


Mas Marco, José

Telèfon: 965903400; Extensió: 3162

e-mail: jose.mas@ua.es

Despatx: 0031PB012


Miras Llamas, María Angélica

Telèfon: 965903400; Extensió: 2664

e-mail: angelica.miras@ua.es

Despatx: 0025PB017

Molina Manchón, Hipólito

Telèfon: 965903400; Extensió: 3152

e-mail: hipolito.molina@ua.es

Despatx: 0031PB018


Navarro Berbegal, Francisco Javier

Telèfon: 965903400; Extensió: 2508

e-mail: fjn.berbegal@ua.es

Despatx: 0034P2051


Pato Esteban, Margarita

Telèfon: 965903400; Extensió: 2664

e-mail: margarita.pato@ua.es

Despatx: 0025PB017


Pereira Moliner, Jorge

Telèfon: 965903400; Extensió: 3014

e-mail: jorge.pereira@ua.es

Despatx: 0031PS036


Pertusa Ortega, Eva María

Telèfon: 965903400; Extensió: 2863

e-mail: eva.pertusa@ua.es

Despatx: 0031PS039


Rienda García, Laura

Telèfon: 965903400; Extensió: 2536

e-mail: laura.rienda@ua.es

Despatx: 0031PS030


Seva Larrosa, Pedro

Telèfon: 965903400; Extensió: 3156

e-mail: pedro.seva@ua.es

Despatx: 0031PB022


Úbeda García, María Mercedes

Telèfon: 965903400; Extensió: 2862

e-mail: mercedes.ubeda@ua.es

Despatx: 0031PS038


Villena Bedmar, Guillermo Manuel

Telèfon: 965903400; Extensió: 2664

e-mail: gvillena@ua.es

Despatx: 0025PB017

Andreu Guerrero, Rosario

Telèfon: 965903400; Extensió: 3274

e-mail: rosario.andreu@ua.es

Despatx: 0031PS027

 

Claver Cortés, Enrique

Telèfon: 965903606

e-mail: enrique.claver@ua.es

Despatx: 0031PB025

 

Cremades Cortés, Rosa Ana

Telèfon: 965903400; Extensió: 2175

e-mail: ra.cremades@ua.es

Despatx: 0034P1016


Fernández Sánchez, José Antonio

Telèfon: 9659903400; Extensió: 2861

e-mail: jose.fernandez@ua.es

Despatx: 0031PS037


Gallardo López, Ángel

Telèfon: 965903400; Extensió: 2508

e-mail: angelgallardo@ua.es

Despatx: 0034P2051


García Fernández, Mariano

Telèfon: 965903400; Extensió: 2175

e-mail: mgarcia.fernandez@ua.es

Despatx: 0034P1065


Gascó Gascó, José Luis

Telèfon: 965909805

e-mail: jl.gasco@ua.es

Despatx: 0031PB014


González Ramírez, María Reyes

Telèfon: 965903400; Extensió: 3159

e-mail: mr.gonzalez@ua.es

Despatx: 0031PB015


Llopis Taverner, Juan

Telèfon: 965903607

e-mail: juan.llopis@ua.es

Despatx: 0031PB023


Lloret Llinares, Marcelino

Telèfon: 965903400; Extensió: 3161

e-mail: marcelino.lloret@ua.es

Despatx: 0031PB013


Lorenzo García, Miguel Ángel

Telèfon: 965903400; Extensió: 2175

e-mail: ma.lorenzo@ua.es

Despatx: 0034P1065

 

Marco Lajara, Bartolomé

Telèfon: 965903400; Extensió: 2538

e-mail: bartolome.marco@ua.es

Despatx: 0031PS029


Marín García, Begoña Ana

Telèfon: 965903400; Extensió: 2508

e-mail: b.marin@ua.es

Despatx: 0034P2051


Mateo Bernabeu, María José Marta

Telèfon: 965903400; Extensió: 3052

e-mail: mj.mateo@ua.es

Despatx: 0031PS040


Molina Azorín, José Francisco

Telèfon: 965903400; Extensió: 2537

e-mail: jf.molina@ua.es

Despatx: 0031PS028


Monllor Fuster, Francisco

Telèfon: 965903400; Extensió: 2176

e-mail: francisco.monllor@ua.es

Despatx: 0034P1066

 

Oltra Gisbert, Joaquín Bautista

Telèfon: 965903400; Extensió: 3159

e-mail: joaquin.oltra@ua.es

Despatx: 0031PB015


Payá Pérez, Virginia

Telèfon: 965903400; Extensió: 3052

e-mail: virginia.paya@ua.es

Despatx: 0031PS040


Pérez Soler, José Andrés

Telèfon: 965903400; Extensió: 2179

e-mail: jandres.perez@ua.es

Despatx: 0034P1016


Quer Ramón, Diego Francisco

Telèfon: 965903400; Extensió: 2861

e-mail: diego.quer@ua.es

Despatx: 0031PS037


Sabater Sempere, Vicente

Telèfon: 965903400; Extensió: 2538

e-mail: vicente.sabater@ua.es

Despatx: 0031PS029


Tarí Guilló, Juan José

Telèfon: 965903400; Extensió: 2537

e-mail: jj.tari@ua.es

Despatx: 0031PS028

 
Valdés Conca, Jorge

Telèfon: 965903400; Extensió: 3162

e-mail: jorge.valdes@ua.es

Despatx: 0031PB012

 
Zaragoza Sáez, Patrocinio del Carmen

Telèfon: 965903400; Extensió: 2862

e-mail: patrocinio.zaragoza@ua.es

Despatx: 0031PS038

 

 

Plans Edificis UA

 

Localització despatx: edifici + planta + despatx

Edificis:

0025 - Aulari General I

0025PB - PLÀNOL planta baixa Aulari I

0031 - Facultat de Ciències Econòmiques i Empresarials

0031PB - PLÀNOL planta baixa Fac. CEE

0031PS - PLÀNOL soterrani Fac. CEE

0034 - Ciències Socials

0034P1 - PLÀNOL primera planta CS

 

 

 

Departament d'Organització d'Empreses


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3400

Fax: (+34) 96 590 3464

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464